piątek, 20 marca 2015

Zimowo-wiosenne metamorfozy...8 komentarzy:

 1. Lubię ten czas przeobrażeń, kiedy dokładnie widać próg pomiędzy wiosną a zimą. Trochę "inne" kadry w Twojej fotografii. Mnie się podobają - osobiście stawiam na pierwsze foto i liczę na więcej takich "anomalii" w temacie przewodnim bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za tak motywującą opinię, cieszy fakt, że Ci się podoba tym bardziej, że w przeciwności do mnie... jesteś znawcą tematu :). Na pewno pojawią się kolejne :) Pozdrawiam serdecznie :)))

   Usuń
 2. Och tak ta "anomalia' to mój konik i musiałam zostawić komentarz po sobie. Kadry ciekawe i ładnie GO. Ale i tak uwielbiam Twoje fotofakty i fotowycieczki po zabytkach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze posłuchać Fachowca :))) Dzięki wielkie :) Jest takie miejsce w okolicach Głogowa, które odwiedzam co roku na wiosnę, bywam tam dość regularnie i trudno było nie zauważyć tych wszystkich wiosennych detali ;) Nie zmienia to faktu, że jednak najlepiej czuję się w kolejnym, zapomnianym przez świat i ludzi, pałacu, zamku czy kościele :)

   Usuń
 3. Świetne zdjęcia, szczególnie pierwsze mnie zaciekawiło :) Pozdrawiam i zapraszam na mojego amatorskiego bloga: http://oko-obrazu.blogspot.com/ lub na fb ;) https://www.facebook.com/oko.obrazu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za opinię, z przyjemnością odwiedzę Twoją stronę :) Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
 4. Świetne zdjęcia. Już po kolejnej zimie i znów wszystko budzi się do życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, długo (przynajmniej przeze mnie) wyczekiwana wiosna powoli budzi się do życia, uwielbiam ten moment gdy znowu słychać śpiew ptaków i wokół pojawia się świeża zieleń :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ...
Moderowanie komentarzy jest włączone.