środa, 2 maja 2018

Pracujemy, nie obijamy się...

16 komentarzy:

  1. Fenomenalna kolekcja makro, brawo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pająki u Ciebie ?! Świat na głowie stanął ;) Suuuuperowe makro.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Się nawinął, trudno było pominąć a przy tym, trzymałam możliwie bezpieczną odległość, bliżej czy dalej... są obrzydliwe ;) Prawdziwym i wdzięcznym wyzwaniem są mrówki i planuję nad nimi jeszcze popracować :))) Dzięki piękne za opinię, pozdrawiam ciepło :)

      Usuń
  3. Fajne makro, też muszę odkurzyć obiektywy. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję i polecam, to naprawdę wciąga a przy tym niesie ze sobą niezłą frajdę. Udanych "łowów" życzę i pozdrawiam :)

      Usuń
  4. Super ujęcia, Niesamowite i piękne, co wyciągasz ze swojego sprzętu. Robiłaś je rankiem? Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wielkie dzięki :) Niestety rankiem z reguły jestem w pracy, udaje mi się uciec gdzieś w plener w godzinach od 11.00 i później, muszę kiedyś właśnie o świcie "zapolować" ;) Pozdrawiam :)))

      Usuń
  5. A mnie wlasnie ta mrówka urzekła. Świetna. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Mrówki są the best ale też najtrudniej je "ustrzelić" ;) Traktuję to jako wyzwanie i do tematu na pewno wrócę. Pozdrawiam ciepło :)

      Usuń
  6. Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr. 2. Jest takie klimatyczne! Piękne zdjęcia! Zapraszam też do mnie w wolnej chwili. u mnie trochę o przyrodzie, ale nie makro:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję pięknie za odwiedziny i opinię :) Osobiście też lubię to zdjęcie, mrówki to bardzo wdzięczne ale też bardzo szybkie modele ;) Pozdrawiam :)

      Usuń
  7. Świetne zdjęcia ! Naprawdę ukazujesz przyrodę w piękny sposób, dostrzegając te najmniejsze istoty :) Super robota. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję pięknie :) Ta przyroda jak jej się tak przyjrzeć z bardzo bliska oferuje naprawdę wiele, sama niejednokrotnie jestem zaskoczona :) Pozdrawiam :)

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ...
Moderowanie komentarzy jest włączone.