środa, 13 maja 2015

Głogów i okolice - subiektywnie I

Kolegiata Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Pomysł na ten wpis zrodził się jakiś czas temu, w miarę czasu i możliwości pojawiać się będą kolejne części, to takie trochę "The NeverEnding Story"  bowiem potencjał tego miasta jest ogromny. Mieszkam tu od urodzenia jednak trochę inaczej postrzega się otaczającą nas rzeczywistość w drodze do pracy czy też po codzienne sprawunki, inaczej zaczyna się prezentować gdy staramy się ją zamknąć w wybranym kadrze, to ciekawe doświadczenie :). 

Niekwestionowanym atutem Głogowa jest również fakt iż wystarczy kilka minut by opuścić granice miasta i znaleźć się wśród malowniczych aktualnie pól, w wybranej wsi czy też w lesie. Z tego dobrobytu osobiście dość często korzystam, pozwala to uporządkować myśli, naładować zużyte codziennością baterie... tak więc pojawią się również na pewno kadry z tych subiektywnie wybranych miejsc.
Zamek Książąt Głogowskich

Pomnik Dzieci Głogowskich

Most kolejowy, jeden z dwóch mostów w Głogowie


Więcej zdjęć na moim fanpage Fotografia Dokumentalna - Wioletta Kozłowska

10 komentarzy:

 1. Ciekawie zapowiadający się cykl. Świetne fotki i ... podpisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię :))) Pozdrawiam bardzo ciepło :)

   Usuń
 2. bardzo ładne miasteczko :) ostatnie zdjęcie rewelacja..lubię takie mosty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie, też mam sentyment i słabość do wszystkiego co z koleją związane :) Głogów oferuje dużo, dużo więcej i w miarę możliwości będę starała się to pokazać. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Ostatnie zdjęcie fenomenalne!
  zapraszam na mojego bloga , stworzyłam tam katalog blogów fotograficznych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie, na pewno zajrzę :) Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Jestem głogowianinem, co prawda nie od urodzenia. Urzekło mnie spojrzenie na most kolejowy okiem fotografa. Bardzo udane i piękne zdjęcie... dzięki takim spostrzegawczym ujęciom potrafimy i my znależć coś dla siebie... Dziękuję...

   Usuń
  3. Dziękuję :) Głogów to piękne miasto a most osobiście uwielbiam, bywam w jego okolicach możliwie najczęściej :)

   Usuń
 4. Świetne zdjęcia. Nocne fotki, ostre z pięknymi kolorami i do tego mostowe. Bardzo lubię budowle inżynieryjne, a most na ostatnim zdjęć pokazałaś bardzo efektownie ... fajny kadr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za odwiedziny i opinię :) Mosty to moja słabość, zwłaszcza te kolejowe... ogólnie wszystko co z koleją związane jest bardzo wdzięcznym foto-tematem :)))

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ...
Moderowanie komentarzy jest włączone.